25 жовтня – вибори

У неділю, 25 жовтня 2020 року відбудуться чергові вибори депутатів місцевих рад і сільських, селищних, міських голів. Голосуйте відповідально з дотриманням норм безпеки відповідно до рекомендацій, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, під час виборів 25 жовтня.
Лідер партії “За майбутнє” Ігор Палиця: “Як депутати-мажоритарники ми несемо відповідальність перед своїми виборцями, знаємо їхні проблеми і захищаємо. Тому будемо працювати над змінами для всієї країни. Люди повинні знати, що вони – господарі на своїй землі. На місце безладу має прийти видимий результат, якого чекає країна».
Команда “ДНІПРОАЗОТу” разом з партією “За майбутнє” приєдналася до Всеукраїнської екологічної акції “Сади майбутнього”, в рамках якої звалища та пустирі перетворюються на сади. Висадка дерев відбудеться 22 жовтня: поблизу ПК “Хімік” – о 14.00; на перехресті пр. Свободи та вул. Аношкіна — о 15.00; на 4-му мікрорайоні лівобережжя — вул. Воїнів-афганців, 13Г — о 16.00. Запрошуємо бажаючих до участі.

Запись опубликована в рубрике Профком с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


два × = 14

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>