Гарантія добробуту суспільства — ефективне виробництво

Римма Гафарова, начальник відділу охорони праці, кандидат в депутати до Дніпропетровської обласної ради від партії “За майбутнє”
Я йду у депутати Дніпропетровської обласної ради від політичної партії “За майбутнє” від потужної команди АТ “ДНІПРОАЗОТ”. Багато років працюючи в службі охорони праці підприємства Великої хімії, я дуже добре знаю ціну людського життя і разом з колективом нашого підприємства ми змогли забезпечити таку систему охорони праці, що у нашому регіоні вважається найкращою. Саме відповідальність виробничників, їх здатність до швидкого реагування на будь-які виклики обставин і часу, їх працездатність, людяність та професіоналізм стануть запорукою реального відродження нашого регіону, повернуть гідну трудову славу Дніпропетровщині.
Гарантія добробуту суспільства — ефективне виробництво, як велике, так і мале. Я йду в обласну раду, щоб активно сприяти створенню робочих місць для молоді та гідного життя для людей поважного віку.
Майбутнє створюється зараз.

Запись опубликована в рубрике Наша газета, Профком с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


8 − два =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>