Приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я дітей з особливими потребами

Благодійність
На адресу АТ «ДНІПРОАЗОТ” надійшла подяка від працівників Територіального центру соціального обслуговування Південного району.
«У відділенні денного догляду змішаного типу для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «День доброти» продовжується, адже що є приємним для дитини? Звичайно любов та піклування батьків, підтримка та розуміння вихователів, дружба однолітків. Але надзвичайно приємно, коли про дітей турбуються небайдужі люди. Таким є голова правління ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» Сідоров Сергій Леонідович.
Адміністрація територіального центру висловлює Вам щиру подяку за підтримку та допомогу, чуйність небайдужість до дітей з особливими потребами.
Бажаємо Вам та вашій команді: здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою, достатку, миру і добра. Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм. Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я дітей з особливими потребами».

Запись опубликована в рубрике Наша газета, Профком. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


7 + = шестнадцать

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>