Кращі колективи АТ «ДНІПРАЗОТ»

За підсумками виробничого конкурсу серед підрозділів АТ «ДНІПРОАЗОТ» до Дня хіміків класні місця присвоєні наступним підрозділам:
Серед технологічних цехів 1-ї групи
1 місце – колективу цеху синтезу аміаку №1-Б (керівник Дірявка О.Г., голова цехкому Федотова Т.І.).
2 місце – колективу цеху карбаміду-2 (керівник Куценко Я.В., голова цехкому Крицька Л.М.).
Відмітити сумлінну працю наступних колективів:
Колективу зміни №1 дільниці ХВО цеху синтезу аміаку №1-Б (керівник Мулявка І.Г., профгрупорг Костіна Н.Г.).
Колективу хімічної лабораторії цеху карбаміду-1 (керівник Петриченко Т.О., профгрупорг Дідело М.М.).
Колективу хімічної лабораторії цеху карбаміду-2 (керівник Крицька Л.М., профгрупорг Добровольська С.І.).
Колективу зміни №2 цеху соди каустичної ( керівник Варшавський Є.Р., профгрупорг Омельницька Ю.В.).
Колективу господарської служби цеху рідкого хлору та соляної кислоти (керівник Пархомук Є.В., профгрупорг Голубицька Л.П.).
Серед технологічних цехів 2-ї групи
1 місце – колективу ТЕЦ (керівник Білий О.В., голова цехкому Пономарьова Н.І.).
2 місце – колективу цеху з переробки аміаку (керівник Левченко Т.В., голова цехкому Данилова О.І.).
Відмітити сумлінну працю наступних колективів:
Колективу зміни дільниці з фасування карбаміду УВТНВ (керівник Сабалдаш О.В., профгрупорг Петрук Н.А.).
Колективу зміни «В» ТЕЦ (керівник Сташевська Л.І., профгрупорг Колюш Н.В.).
Колективу енергослужби цеху з переробки аміаку (керівник Дугар О.І., профгрупорг Литовченко В.Н.).
Серед допоміжних підрозділів 1-ї групи:
1 місце – колективу залізничного цеху (керівник Пашков І.А., голова цехкому Лук’яненко М.В.).
2 місце – колективу АТЦ (керівник Піскарьов А.Б., голова цехкому Онищенко М.М.).
Відмітити сумлінну працю наступних колективів:
Колективу служби підготовки рухомого складу залізничного цеху (керівник Цимбалюк В.В., профгрупорг Івлєв П.М.). Колективу ремонтно-механічних майстерень автотранспортного цеху (керівник Скрипник Г.П., профгрупорг Лукавенко О.М.).
Колективу технологічного сектору ПКВ (керівник Процько Л.Д., профгрупорг Власова С.А.).
Колективу їдальні №17 цеху громадського харчування (керівник Насонова О.І., профгрупорг Козоріз Т.Д.).
Серед допоміжних підрозділів 2-ї групи:
1 місце – колективу ВТК (керівник Римар О.А., голова цехкому Дришлюк Т.С.).
2 місце – колективу ДСГ (керівник Мягков С.М., голова цехкому Понамарьова Т.М.).
Відмітити сумлінну працю наступних колективів:
Колективу відділення №1 аварійно-рятівної служби (керівник Баштаненко С.В., профгрупорг Тимощук І.П.).
Колективу служби з переробки вторинних ресурсів ДСГ (керівник Мороховський О.К., профгрупорг Понамарьова Т.М.).
Колективу команди №3 ВОХР (керівник Кусков С.В., профгрупорг Семопядна З.В.).
Колективу електро-механічної служби ЛОК «Хімік» (керівник Крикун М.І., профгрупорг Ботвіна Т.П.).
Серед ремонтних підрозділів:
1 місце – колективу УБМ та РР (керівник Неклеса С.М., голова цехкому Скабіна Л.В.).
2 місце – колективу ремонтного управління (керівник Маркін О.Ф., голова цехкому Гонцова Л.О.).
Відмітити сумлінну працю наступних колективів:
Колективу дільниці з ремонту КВПтаА УАтаЗ (керівник Погребняк В.Ю., профгрупорг Пастухова Л.Л.).
Колективу дільниці з ремонту електрообладнання ЕУ (керівник Козачок А.С., профгрупорг Пухова Т.О.).
Колективу дільниці діагностики та технічного контролю РУ (керівник Древаль Т.І., профгрупорг Андреєва О.В.).
Колективу дільниці з ремонту технологічного обладнання
та арматури РУ (керівник Таранов В.І., профгрупорг Ільченко О.О.).

Запись опубликована в рубрике Наша газета, Профком. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


2 + девять =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>