Кращі спеціалісти АТ «ДНІПРОАЗОТ»

На підставі спільного рішення до Нового 2022 року адміністрація ті профспілковий комітет підприємства постановили: за високі досягнення в праці, активну участь у суспільному житті підприємства присвоїти Почесне звання «Кращий спеціаліст АТ «ДНІПРОАЗОТ» передовикам:
Лісовцю Леоніду Олександровичу – апаратнику ПСВНП цеху карбаміду-1;
Марченко Івану Віталійовичу – слюсарю-ремонтнику цеху карбаміду-2;
Сизоненко Володимиру Івановичу – слюсарю з КВПтаА цеху соди каустичної;
Лєванцовій Олені Анатоліївні – апаратнику абсорбції цеху
рідкого хлору та соляної кислоти;
Федчуну Дмитру Григоровичу – апаратнику синтезу цеху синтезу аміаку №1-Б;
Ананьєвій Наталії Олексіївні – лаборанту хімічного аналізу цеху карбаміду-1;
Бєляєвій Аллі Петрівні - машиністу РПМ УВТНВ;
Гончарову Петру Григоровичу - електромонтеру цеху з переробки аміаку;
Новицкій Наталії Володимирівні - апаратнику хімводоочищення ТЕЦ;
Кравченко Михайлу Петровичу - слюсарю залізничного цеху;
Литвиненко Ользі Миколаївні – провідному конструктору
проектно-конструкторського відділу;
Гречину Миколі Григоровичу - водію автотранспортного цеху;
Мітюченко Любові Андріївні – контролеру ДПС загону ВОХОР;
Андрійченко Юлії Володимирівні – робітнику зеленого будівництва дільниці побуту господарчо-побутового управління;
Лобановій Наталії Анатолівні – лаборанту відділу технічного контролю;
Родіонову Сергію Володимировичу – бійцю (газорятівнику) аварійно-газорятувальної служби;
Птаку Роману Вікторовичу – газорізальнику дільниці складського господарства;
Верещаку Ігорю Миколайовичу - електрогазозварнику енергетичного управління;
Глущенко Олені Миколаївні – електромонтеру з ремонту та обслуговуванню електрообладнання енергетичного управління;
Малій Наталії Олексіївні - слюсарю з КВП та А управління автоматики та зв’язку;
Кошубі Олександру Миколайовичу – монтажнику з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій управління будівельно-монтажних та ремонтних робіт;
Самсоненко Володимиру Леонідовичу – ізолювальнику з термоізоляції ремонтного управління;
Буцмаю Петру Федоровичу – слюсарю-ремонтнику ремонтного управління;
Бізіну Едуарду Валерійовичу – слюсарю-ремонтнику ремонтного управління;
Головатій Олені Миколаївні – завідувачу здоровпунктом;
Мірошниченко Юрію Володимировичу - начальнику дільниці цеху синтезу аміаку №1-Б;
Мамренко Світлані Іванівні – начальнику дільниці УВТНВ;
Піркову Олександру Володимировичу - начальнику служби матеріально-технічного забезпечення автотранспортного цеху.

Запись опубликована в рубрике Профком. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


6 × = восемь

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>