Шановні жінки-азотниці! Дорогі наші берегині!

З першим весняним подихом приходить у наші домівки радісне свято жіночості, любові та краси – 8 Березня!
В цей день низько вклоняюся вам, дорогі жінки, за те, що дали нам життя, навчили творити добро й шанувати людей! Саме ви, наші найдорожчі, любі та кохані, турботливо оберігаєте нас від біди, дбаєте про добробут, молитесь за країну та родину, старанно виконуєте робочі завдання, наближаючи свій колектив до успіху. А ще – невтомно виховуєте дітей, створюєте домашній затишок, даєте усьому лад і  примножуєте красу! Тільки завдяки вам, вашій материнській ласці та мудрості, терпінню та любові світ добрішає, стає привабливим і неповторним!
З нагоди свята  бажаю усім матерям, дружинам, донькам і сестрам міцного здоров`я, сімейного затишку і любові. Нехай долю кожної з Вас осяває сонце любові, а Ваші домівки – світло миру й добробуту. Хай усмішка підкреслює вашу чарівну красу, адже щаслива жінка – це щаслива Україна!
З великою вдячністю і повагою, О.І.Дубінін, народний депутат України.

Запись опубликована в рубрике Профком. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


один + 5 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>