Щиро дякуємо за допомогу

Від імені всіх батьків та працівників ДНЗ№28 “Малятко” висловлюємо слова щирої вдячності депутату Кам’янської міської ради Пустовойту Андрію Михайловичу за надану спонсорську допомогу у вигляді 2-х пластикових вікон.
Дуже приємно, що в наш нелегкий час є такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.
В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.
Адміністрація, колектив та батьківська громада щиро вдячні за розуміння та активну участь у вирішенні проблем нашого садочка, за покращення умов для наших діток!
Сподіваємося, що й надалі спільними зусиллями ми будемо успішно працювати над вирішенням найактуальнішої проблеми сучасності – вихованні майбутньої еліти нашої держави.
Дякуємо за розуміння,підтримку та оперативність! Бажаємо розвитку, досягнень нових вершин у Ваших добрих справах та процвітання АТ «ДНІПРОАЗОТ!

Запись опубликована в рубрике Наша газета, Профком. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


× один = 8

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>