«За майбутнє» — це вірний вибір!

Валерій Маренков, начальник відділу зовнішньоекономічних зв’язків кандидат в депутати Кам’янської міської ради від партії «За майбутнє»
Я йду на вибори до Кам’янської міської ради від потужної команди АТ “ДНІПРОАЗОТ” разом з партією промисловців “За майбутнє”. Мені імпонують базові програмні цілі політичної партії “За майбутнє” створити сильну, процвітаючу державу європейського типу. Назва партії відповідає головним її ідеологічним принципам. Ця політична партія, що займає центристські позиції, залишається незалежною і об’єднує у своїх лавах гідних і досвідчених людей. Найближчим часом і вся країна, і місто очікує на серйозні зміни. Треба зробити все, щоб не вийшло “як завжди”. Партія виробничників — це опора для нашого міста, вона створила об’єднання відповідальних фахівців, які докорінно здати змінити ситуацію на краще, тому що глибоко розбираються у проблемах району та мають вагомий опит господарювання.
Підтримайте партію “За майбутнє”, будьте мудрими і зваженими!

Запись опубликована в рубрике Наша газета, Профком с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


2 − один =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>