З піклуванням про якість кадрового складу «ДНІПРОАЗОТу»

Навчання
Відповідно да Закону України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про охорону праці», а також згідно з Положенням про професійне навчання працівників АТ «ДНІПРОАЗОТ», Положенням про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці працівників АТ «ДНІПРОАЗОТ» на підприємстві проводиться професійне навчання працівників. Метою навчання працівників підприємства є забезпечення виробництва кваліфікованим, обізнаним, компетентним персоналом, здатним забезпечити випуск конкурентоспроможної продукції в умовах ринку.
У 2019 році у АТ «ДНІПРОАЗОТ» пройшли навчання 2112 працівників, з яких: 879 пройшли професійну підготовку, а з них – 723 працівника придбали нову професію; 156 – придбали суміжні професії стропальника, водія навантажувальника, машиніста крана тощо.
823 робітника підприємства підвищили свою кваліфікацію, у тому числі: 282 робітника – на професійно-технічних курсах підприємства; 29 – у навчальних закладах України; 512 працівників, прийнятих на підприємство, пройшли навчання за ствердженою програмою. 53 керівника та фахівця «ДНІПРОАЗОТу» підвищили кваліфікацію у навчальних закладах України. 357 керівників і фахівців пройшли навчання з питань охорони праці на підприємстві, у тому числі: 315 керівників і фахівйів – на курсах підприємства; 42 керівника та фахівця – у навчальних центрах України.
Всього на навчання персоналу у 2019 році підприємство витратило 400 тис. грн.
У 2020 році безперервний процес навчання працівників на «ДНІПРОАЗОТі» буде продовжений відповідно до затвердженого Плану професійного навчання працівників АТ «ДНІПРОАЗОТ» на 2020 рік. З цією метою на підприємстві було видано наказ за підписом Голови Правління АТ «ДНІПРОАЗОТ» С.Л.Сідорова про навчання азотників у 2020 році та організацію навчання персоналу підприємства.

Запись опубликована в рубрике Профком. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


три × = 3

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>