Кращі спеціалісти АТ «ДНІПРОАЗОТ»

За підсумками виробничого конкурсу до Дня хіміків Почесне звання «Кращий спеціаліст» присвоєно наступним працівникам підприємства:
Ковальчуку Сергію Васильовичу — оператору ДПК цеху соди каустичної;
Хоружевській Світлані Олександрівні — електромонтеру з ремонту та обслуговування електроустаткування цеху соди каустичної;
Смоляру Сергію Олексійовичу — апаратнику очищення газу
цеху рідкого хлору та соляної кислоти;
Михайленко Сергію Володимировичу — апаратнику випарювання цеху карбаміду-1;
Грицай Ірині Анатоліївні — лаборанту хімічного аналізу
цеху карбаміду-2;
Самбуру Максиму Володимировичу — апаратнику очищення газу цеху синтезу аміаку №1-Б;
Андрієнко Ірині Іванівні — машиністу управління паровими турбінами ТЕЦ;
Горбенко Світлані Володимировні — машиністу холодильних установок цеху з переробки аміаку;
Дідик Людмилі Іванівні — машиністу РПМ УВТНВ;
Реппе Вадиму Арвідовичу — контролеру ДПС ВОХОР;
Нагайник Надії Віталіївні — муляру господарчо-побутового управління;
Карнауховій Антоніні Василівні — зливальнику-розливальнику дільниці складського господарства;
Жалдак Галині Петрівні — лаборанту хімічного аналізу центральної лабораторії;
Чаматі Галині Миколаївні — інструктору з організації служби ВОХОР;
Потап Валентині Денисівні — прийомоздавальнику вантажу та багажу залізничного цеху;
Сітнікову Михайлу — слюсарю з ремонту АТЦ;
Гаврисю Юрію Валентиновичу — інженеру з безпеки комп’ютерних мереж ВАСКВ;
Глотюк Сергію Борисовичу — електромонтеру з ремонту та експлуатації електроустаткування енергетичного управління;
Котовій Ріммі Олександрівні — лаборанту хімічного аналізу питного вузла енергетичного управління;
Чередниченко Василю Віталійовичу — електромонтеру станційного устаткування телефонного зв’язку дільниці зв’язку УАтаЗ;
Бублейнику Олексію Анатолійовичу — слюсарю-ремонтнику ремонтного управління;
Бізіну Едуарду Валерійовичу — слюсарю-ремонтнику ремонтного управління;
Шатохіну Сергію Олександровичу — ковалю на молотах і пресах ремонтного управління;
Закорчменному Володимиру Миколайовичу — тесляру УБМтаРР;
Марухнічу Андрію Володимировичу — начальнику дільниці синтезу та переробки цеху карбаміду-1;
Савотченко Світлані Анатоліївні — начальнику лабораторії ВТК;
Романову Владлену Валерійовичу — начальнику зміни
цеху синтезу аміаку №1-Б;
Шевченко Сергію Миколайовичу — начальнику дільниці цеху з переробки аміаку.

Запись опубликована в рубрике Наша газета, Профком. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


5 − = два