«ДНІПРОАЗОТ» гідно відзначив захисників Незалежності

Наша відповідальність за мир і спокій
До Дня Незалежності «ДНЕПРОАЗОТ» гідно відзначив захисників Незалежності – працівників підприємства, які виборювали мир, свободу та спокій Батьківщини в АТО/ООС.
23 серпня у великій залі засідань заводоуправління пройшли урочистості з нагоди Дня Незалежності за участі Голови Правління АТ «ДНІПРОАЗОТ» С.Л.Сідорова та голови профспілкового комітету підприємства Г.В.Потуремця.
Головними героями свята стали наші герої – учасники АТО: Громовий А.А., Умурзаков Р. В., Богданович В.О., Петров А.П., Адаменко Г.Є., Сафронов С.Є., Лепеха В.В., Дорошенко В.В., Базаров Р.М., Белянський Д.В., Мироненко І.В., Варавва О.О., Фомічов А.В., Прядка К.В., Іваненко Ю.І., Черненко В.В., Баранник В.В., Олейніченко С. М., Вєтошка А.О., Красношлик А.О., Будніков А.В., Прісницький О.І., Козлов В.В., Чернецький М.В., Старик В.Л., Богінський О.М., Іщенко Є.Л., Стратонов В.М., Козачок А.С., Лисиця І.Ф., Гайдук Г.В., Манукян В.О., Іншин Д. В., Школяр А.В., Сюмак С.С., Сизов Р.О., Козачок М.В., Сизоненко А.С., Кудін П.В., Іванов Д.В., Дмитрієв О.В., Швець Д.С., Плюта Р.Є., Марусин Р.Л., Руденко О.В., Новосельський О.С., Конєв С.В., Толмачов О.В., Макуха Д.М., Рильський Д.В., Перетяка А.В., Шепотинник Б.С., Бубир А.В., Бакуменко І.В., Шевчик С.П.
Героїв свята щиро привітав Голова Правління АТ «ДНІПРОАЗОТ» С.Л.Сідоров:
• Наше підприємство має чесне, гідне ім’я, в усі часи колектив «ДНІПРОАЗОТу» виявляв патріотизм, разом з Батьківщиною розділяв труднощі, сприймаючи виклики долі Вітчизни як власні, родинні. Щиро вдячний вам за ратний подвиг, за відповідальність та мужність, за чітке сприйняття і розуміння обов’язку справжніх чоловіків, людей, які налаштовані патріотично як у буденній праці, так і на фронті захисту Незалежності. Здоров’я вам, щастя, сімейного благополуччя!
Теплі побажання учасникам свята висловив і голова профспілкового комітету підприємства Г.В.Потуремець:
• Ми пам’ятаємо 2014 рік, початок військових дій на Донбасі, саме вам вдалося втримати ворога, обмежити пересування безладу вглиб України, саме вам ми завдячуємо миром і спокоєм нашого краю. Залишайтесь вірними святій і великій справі захисту рідної землі, родинного захисту, що йде від щирих сердець та потужної сили любові до України.
Під час боїв в АТО, нажаль, тяжкої втрати зазнав і колектив «ДНІПРОАЗОТу» — Донеччині загинув працівник залізничного цеху Максим Самойлович. Дійсно, історично так склалося, що ключовим визначенням колективу нашого підприємства, всіх та кожного є слово «відповідальність». Висока відповідальність за безпеку виробництва, за збереження його у надійному стані; відповідальність за працю колег, навчання новачків, передачу досвіду з рук до рук,від серця до серця. Ще більша ступінь відповідальності визначає наших людей у важкі часи: ми маємо славетних героїв Другої світової, Чорнобилю, Афгану, а зараз — АТО. Справжня Незалежність, яку відчуваєш серцем, здобута кров’ю і важким потом. Пам’ятатимемо про це. «ДНІПРОАЗОТ» пам’ятає і цінує: всі роки з початку дій в АТО надавав дієву допомогу військовим формуванням ЗСУ, не припиняє добродійних заходів і зараз. Про це у своїй промові під час урочистостей сказав учасник АТО А.С.Козачок, висловивши щиру подяку Голові Правління АТ «ДНІПРОАЗОТ» за допомогу підрозділам ЗСУ, постійну увагу до потреб військових.
Героям свята до Дня Незалежності С.Л.Сідоров та Г.В.Потуремець вручили Подяки та подарунки. У тексті подячних листів зазначено:
«Адміністрація та профспілковий комітет Акціонерного Товариства «ДНІПРОАЗОТ» висловлюють Вам вдячність за виконаний з честю військовий обов’язок у лавах Збройних Сил України на захист свободи і Незалежності нашої Батьківщини.
Своєю відданістю Батьківщині, професіоналізмом та мужністю Ви сприяли наближенню довгоочікуваного миру у нашій державі та збереженню її цілісності, стали прикладом для багатьох працівників рідного підприємства.
Ми раді, що Ви живі і здорові повернулися у свої родини, до рідного колективу та мирного життя. Бажаємо здоров’я, сімейного затишку, благополуччя та миру на рідній землі».

Такі ми люди, тож так і буде.

Запись опубликована в рубрике Наша газета, Профком. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


8 × два =